Skip to main content

 Już 4 września rusza dziewiąta edycja projektu Gdyński BiznesMam skierowanego do mam planujących rozpoczęcie własnego biznesu.

Głównym celem projektu jest rozbudzenie w gdyńskich mamach potrzeby działania, odnalezienia motywacji i ukształtowania pomysłu na własną firmę.  Projekt rozpocznie się 29.09.2023 r. networkingowym spotkaniem informacyjnym, następnie odbędzie się dziesięć spotkań warsztatowych, które odbywać się będą według harmonogramu, w okresie od 02.10.2023 r. do 26.10.2023 r. stacjonarnie w Gdyńskim Inkubatorze Przedsiębiorczości przy ul. Olimpijskiej 2 oraz online na platformie Zoom. Zajęcia prowadzić będą doświadczeni trenerzy i doradcy biznesowi oraz przedsiębiorcy-praktycy.

Poprzednie edycje projektu cieszyły się dużym zainteresowaniem i niewątpliwie możemy poszczycić się, że firmy gdyńskich mam, które powstały  po udziale w poprzednich edycjach są prowadzone z dużym powodzeniem do dnia dzisiejszego. Warto dodać, że uczestniczki poprzednich edycji, które założyły własny biznes wystąpią w tegorocznej edycji jako prelegentki, opowiadając swoją historię i przedstawiając własne, biznesowe osiągnięcia.

Do projektu zgłosić się mogą niepracujące panie, zamieszkałe w Gdyni, które posiadają przynajmniej jedno dziecko w wieku do lat sześciu. Uczestniczka może przebywać        na urlopie macierzyńskim bądź wychowawczym. Mając na uwadze komfort prowadzących,  pozostałych uczestniczek oraz jak najwyższą jakość zajęć, w spotkaniach stacjonarnych mamie może towarzyszyć wyłącznie jedno dziecko do lat dwóch. Opiekę nad dzieckiem w trakcie zajęć sprawuje mama.

Zainteresowana uczestnictwem mama przystępując do projektu zgłasza się na wszystkie z proponowanych warsztatów. Zwiększy  to efektywność spotkań i stworzy spójną grupę przedsiębiorczych mam, które mają jeden cel – otwarcie własnej firmy.

Zgłoszenia do projektu przyjmowane będą w dniach 4-15.09.2023 r. wyłącznie przez portal evenea.pl. Nie decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestniczki zakwalifikowane do projektu otrzymają potwierdzenie drogą mailową. Link do formularza zgłoszeniowego znajduje się na stronie: https://www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl

Udział w projekcie jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Szczegóły na stronie www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl

Więcej informacji: Katarzyna Nowik, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 58 668-20-26

 

 

 biznesmam9