Skip to main content

Targi Pracy 2024 plakat A2

Zapraszamy na Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni, które odbędą się już 21.05.2024 r.

w godzinach 10:00 - 13:00 w hali Polsat Plus Arena Gdynia.

Szukasz pracy lub myślisz o zmianie ścieżki kariery? Czas zacząć działać! Odwiedź targi i poznaj firmy z różnych branż, aplikuj na dostępne stanowiska i dowiedz się, jak bezpiecznie szukać pracy za granicą. Planujesz założyć własny biznes? Pomożemy Ci zrobić pierwszy krok!

Będą z nami również przedstawiciele instytucji publicznych, fundacji oraz szkół policealnych i wyższych, którzy przedstawią dostępne oferty i formy wsparcia. Wydarzenie jest doskonałą okazją do zapoznania się z aktualnymi trendami w kierunkach kształcenia oraz na stale zmieniającym się rynku pracy.

Dla pracodawców Targi Pracy są szansą na szybkie i sprawne przeprowadzenie rekrutacji oraz na zwiększenie rozpoznawalności firmy.

 

Znajdź pracę. Skutecznie!

Sprawdź, jak podnieść kompetencje zawodowe i skonsultuj swoje CV z doradcą zawodowym.

Przyjdź na wykład „AI – Sztuczna Inteligencja w procesie rekrutacji” i dowiedz się, w jaki sposób nowoczesne technologie mogą ułatwić proces poszukiwania wymarzonej pracy.

Nie masz profesjonalnego zdjęcia do dokumentów aplikacyjnych? Zrobisz je w Fotobudce w trakcie trwania Targów. Uczennice Szkoły wizażu i stylizacji Beauty-Art pokażą zainteresowanym osobom jak wykonać makijaż na rozmowę kwalifikacyjną.

Myślisz o pracy w Unii Europejskiej? Przedstawiciel EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku podpowie, gdzie szukać ofert i informacji o warunkach życia w krajach członkowskich.

Strefa Przedsiębiorczości

Marzysz o własnym biznesie? Koniecznie zaznacz termin targów w kalendarzu!

W tym roku przygotowaliśmy NOWOŚĆ – Strefę Przedsiębiorczości. Zaprosiliśmy do niej m.in. Doradcę biznesowego z Fundacji Gospodarczej, Doradcę podatkowego z Kancelarii Prawa Podatkowego, Trenera Przedsiębiorczości z ZINK Studio, Menadżera ds. pożyczek z Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości i pracownika Stanowiska Dotacji z Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni.

Zaplanowaliśmy również dwa wykłady, w trakcie których przedstawiciele Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości opowiedzą o swojej ofercie oraz o tym, jak założyć działalność gospodarczą.

Strefa Cudzoziemca

W Strefie Cudzoziemca osoby zainteresowane tematyką legalnego pobytu i pracy cudzoziemców w Polsce będą mogły porozmawiać z przedstawicielami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Okręgowego Inspektoratu Pracy, Straży Granicznej, Urzędu Skarbowego oraz Powiatowego Urzędu Pracy w Gdyni. Ponownie partnerem targów jest UNHCR, Agencja ONZ ds. Uchodźców, która zapewni tłumaczy języka ukraińskiego i angielskiego oraz doradztwo zawodowe w języku ukraińskim.

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości są ważnym wydarzeniem w kalendarzu imprez Gdyni. Co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem, uczestniczy w nich ok. 100 wystawców i tysiące odwiedzających – zarówno mieszkańców Trójmiasta, jak i ościennych powiatów.

 

Gdzie i kiedy?

Targi Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni

21.05.2024 r. w godzinach od 10:00 do 13:00

Hala Polsat Plus Arena Gdynia

ul. Kazimierza Górskiego 8, 81-302 Gdynia

Dla kogo?

Wydarzenie ma charakter otwarty – zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby bezrobotne, poszukujące pracy i myślące o zmianach w życiu zawodowym. Udział w targach jest BEZPŁATNY.

 

Organizatorzy

Organizatorem Targów Pracy, Edukacji i Przedsiębiorczości w Gdyni jest Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni we współpracy z Urzędem Miasta Gdyni, Fundacją Gospodarczą, UNHCR i Wojewódzkim Urzędem Pracy w Gdańsku.

Patronem medialnym wydarzenia jest Radio Gdańsk.

Serdecznie zapraszamy!