Przejdź do głównej treści

18 XI 2015 roku Fundacja Gospodarcza otrzymała

Podziękowanie za wsparcie w organizacji i promocji oraz objęcie Patronatem

2+1 Akademii Przedsiębiorczości

Organizowanej przez DwaPlusJeden Sp. z o.o.